simonanemeczech.blog.cz

Jojo efekt nebo lenost?

3. ledna 2014 v 22:49 | Omonka |  Deník hubnutí II.
Nazdárek..

zdraví vás přetloustlý kašpárek.
Dva a půl roku je pryč, co se mi povedlo proměnit se z tlusté 110 kilové ropuchy v takovou oplacanou 80 kilovou kost.. Dva roky jsem si držela linii. Dokud ovšem nepřišlo to příšerné zpomalení metabolismu v důsledku sedavého zaměstnání a Vánoc v podobě obžerství.
Mám devadesát kilo.. Deset se mi vrátilo a to za pár měsíců. A tak jsem tady, zahajuji nové kolo a tentokrát to hodlám dotáhnout na 75, což mi bude na výsost stačit. Čeká mě tedy maraton patnácti kil dolů, které mi dají zabrat o hodně víc než tenkrát.. Jednak proto, že už to není tolik, tudíž to půjde pomaleji.. a jednak proto, že jsem kancelářská krysa.
S novým rokem jsem to vzala jako předsevzetí, i když takové věci k smrti nenávidím.
Tentokrát mám ale společnici, která je na tom tak, jako já před dvěma lety.. budeme se podporovat..
Mám za sebou první den zdravé stravy, snídaně v podobě ovesné kaše, obědového salátu, jablk a červené řepy k večeři. Protože jsem svoje pneumatiky pořádně živila, v posilce to dneska byl dost úmor. Hodlám ale sledovat svoje pokroky jako kdysi a věřím tomu, že toto léto už budu mít krásných 75.
Potřebuju hodně kvalitního spánku, takže s předmluvou končím a budu se hlásit každý týden se svými výsledky, jídelníčky a depresemi :)

Sportem ku trvalé invaliditě :)

Vaše Omonka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama