simonanemeczech.blog.cz

Týden č. 13

20. července 2011 v 12:53 | Omonka |  Deník hubnutí I.

Konečně jsem se dostala k počítači. Uz mám tři dny zpoždění :)
Od té doby co jsem se vrátila do česka jsem měla moc a moc lítání.
Nejdřív jsem musela si dvakrát na pracák, kde mě pořádně nasrali, taky na pojištovnu a taky vyřídit novou občanku. Všude na úřadech jsou děsný krávy, který akorát sedí za stolem a těší se na oběd.
Nicméně jsem to přežila a úřady všechny oběhala.
Návrat do rodné vlasti byl moc hezký. Hned po návratu jsem šla na svatbu své sestry. Byla to taková maličká rodinná záležitost, ale moje setřička vypadala moc krásně.
V sobotu byla u nás na vesnici nějaká sláva v podobě hasičských závodů, a tak všichni lidé byli na návsi, chlastali pivo a když jsem si šla večer zaběhat, neunikla jsem klukům, co mě hodili i v oblečení do požární nádrže. Po běhu jsem se tedy dost zchladila a šla se domů převlíct, abych vzápětí přišla za nimi a dala si taky něco k pití, jako ostatní. Pivo pít nemůžu, ale dala jsem si vodku a pak poslouchala všechny moje místní kamarády, co mi neustále opakovali, jak jsem hrozně zhubla a jak mi to moc sluší. Moc mě to potěšilo. Byli jsme tam s některými lidmi až do dvou do rána a dokonce se koupali. Byla to hodně změna proti tomu, co normálně dělám v Londýně. Ale byl to moc fajn večer.

Dnes jedu odpoledne do Brna vyřídit si pár věcí, setkat se s jednou kamarádkou a taky si koupit rifle, protože nemám ani jedny. Všechny mi byly šíleně velké, tak jsem se ani neobtěžovala tahat to do česka a rovnou jsem je vyhodila, protože příbírat už fakt nehodlám. Tak si dnes koupím rifle ještě o číslo menší, abych měla motivaci a taky abych je pak zase zbytečně nevyhazovala.

Bála jsem se toho, že na svatbě neodolám sladkostím a všem těm dobrotám, ale nakonec jsem odolala. Sice jsme na oběd měli svíčkovou na smetaně s knedlíkem, ale i když ostatní spořádali plný talíř s pěti velkými knedlíky, já se spokojila s jedním knedlíkem, kouskem masa a troškou omáčky.
Zatím se docela držím a doma jsem svou zdravou výživou všechny nakazila. Moje mamka mě ted následuje a chce shodit také nějaké to kilčo, takže jí ted do práce chystám svačinky a obědy :)
Doufám, že si už brzy najdu práci. V úterý mám pohovor v Brně na jednu práci a pořád hledám další.
Nebaví mě být doma a chci jít co nejdřív do práce.
V září bych měla začít školu, ale jen dálkově, takže na práci budu mít času pořád dost.

Ale tady mám už výsledky hubnutí minulého týdne.. Shodila jsem trošku víc, protože podle mě to bylo tím stresem.Úbytek váhy za tento týden:1,6 kg
Úbytek váhy celkem:19,6 kg
Současná hmotnost:
86,0 kg
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Janee Janee | 21. července 2011 v 10:08 | Reagovat

Simi jsi borec!!!! =) neuvěřitelný prostě! dáš sem fotku? =) jakože před a po? =) musíš bejt neuvěřitelná kočka! =)

2 Omonka Omonka | 21. července 2011 v 19:46 | Reagovat

[1]: děkuji Jane.. znám tě? nejsi náhodou ta Jane? :) no dám sem fotku pred a po, plánuju to, ale az na konec :) jeste neni konec :) jeste musim jit na 70 kg

3 otavinka otavinka | Web | 28. července 2011 v 6:06 | Reagovat

Ahoj Simi,
když máš plán hubnout, vyměň vodku za vodu. Tvrdý alkohol má hrozně kalorií a vysloveně se po něm tloustne. Tak BACHA. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama