simonanemeczech.blog.cz

Rok 2012

8. června 2011 v 16:20 | Omonka |  Svět ve kterém žijeme


V čem je tak důležitý rok 2012?
Zimní slunovrat 2012 zvěstuje konec staré éry a začátek něčeho nového. Značí konec jednoho 26 000 letého astrologického cyklu a začátek nového. Také je to start dvacetiletého přechodu. Nová vyšší energie už začala přicházet na Zem, aby nás připravila na předurčené změny a obrovské světlo, které na nás bude se shora příští rok zářit. Lady Gaia, ochraný anděl planety Země, nařídila, že Země a vše na ní musí stoupnout ve vědomí, takže pokud jste připravení, budete mít neobyčejnou příležitost pro duchovní růst, šanci sjednotit se s danou dobou. Byli jste na tohle připravováni stovky let.


Proč k tomuto zlomu dochází zrovna roku 2012?
Každých 26 000 let, tedy vlastně 25 920 let abych byla přesná, dojde ke vzácně neobyčejnému astrologickému zarovnání mezi Zemí, Sluncem a Mléčnou Dráhou, kdy se na moment zastaví čas. Toto je známé jako vesmírný moment, čas neznámého a tajuplného, kdy se mohou dít věci nad lidské chápání. Současně se začnou ovlivňovat planety Neptun, Pluto a Uran. Očekávaný postup ve spiritualitě mohou lidé vnímat pomale a postupně, ale ve vesmíru strašně rychle.
Starověkký Sanskrit popisuje tuto kosmickou chvilku jako pauzu mezi výdechem a vdechem Brahmy, tedy Boha. Jeden astrolog mi řekl, že Neptun reprezentuje vyšší duchovno, Pluto proměnu a Uran změnu, a tak když tyto energie budou pracovat všechny dohromady, způsobí to velký nátlak na Planetu Zemi. Nabízí se tak šance na obrovský vzrůst ve vědomí a my jsme vyzváni k tomu, abychom tyto energie s rozumem využívali.


Co budou dělat andělé při zimním slunovratu 2012?
Andělé se budou shromažďovat, aby vám pomáhali přijmout novou energii, která v tu dobu bude dostupná. Požádají vás abyste se připravili. Udělejte si čas na modlitbu a meditaci, nebo, pokud je to pro vás obtížné, jednoduše zapalte svíčku a požádejte o pomoc boží síly. Možná dáte přednost tiché procházce v přírodě, ale prosím uvědomte si jak je tento den důležitý pro spirituální vzestup váš a všech ostatních na planetě.


Co se stane při zimním slunovratu 2012?
Současně se očekává, že někteří lidé se posunou do čtvrté dimenze, zatímco ti, kteří jsou připraveni, vstoupí na Nebesa. Ti, kteří budou moci, zůstanou jako signální věže světla, aby mohli na Zemi vést ty, kteří se teď duševně probouzejí. Andělé nepředvídají náhlou nebo dramatickou změnu. Jen prostě kosmický moment a dostupné energie vám nabídnou neobyčejnou šanci pro osvětu /poučení, vzestup/. Očekává se, že miliony duší využijí této unikátní spirituální příležitosti.


Co znamená přechod do páté dimenze?
Když stoupnete ve vědomí do čtyř-dimenzionální frekvence, otevře se vaše srdeční čakra. S otevřeným srdcem nemůžete ubližovat žádné lidské formě, protože ji rozeznáváte tak, jako byste ubližovali sammi sobě. Protože se duševně rozvinete, budete hledat mír a klid.


Co je Nanebevstoupení?
Pokud vstoupíte do vyšší frekvence, přinášíte do svého života více světla. Můžete nést až tolik boží energie, že nebudete moci déle přetrvávat ve fyzickém těle, takže je možné že si vyberete přejít na druhou stranu (zemřít po fyzické stránce).


Mayové upozorňovali na 21.prosinec 2012 jako na DEN STVOŘENÍ. Co je Den Stvoření a opravdu se něco stane?
Moudří Mayové prorokovali, že energie, která přijde v tento Den, odpálí v mnoha lidech psychickou kosmickou sílu (zvanou Kundalini). To zase jednou aktivuje jejich dvanáct čaker, které plně fungovaly v době Zlaté Atlantidy, ale uzavřely se, když padla energie velké civilizace. Když se jednotlivým lidem otevřou tyto čakry, stimulují se jejich genetické vzpomínky na ně samé, avšak neviné a čisté, a oni budou moci zase jednou využívat své nekonečné možnosti. Světlo, které pak budou moci vytáhnout ze Zdroje, bude stékat skrz jejich vyšší čakry a vlévat se do čakry Hvězdy Země, která se nachází pod chodidly. To je naladí přímo na Pyramidy.
Pyramidy jsou vesmírné počítače, které se také chovají jako napajedla energie a generátory, ale bohužel ztratily svou sílu. Když se s nimi světlo lidstva opět spojí a nabije je energií ze Slunce, na Zemi nastane obrození lidského vědomí.
Pokud se dostatek lidí otevře osvícení a lásce, určitě k tomuto dojde. Nebude to nálé, ale začne proces.

Co je Velký Kalendář Plejáďanů?
Tohle je vesmírný kalendář založený na pohyblivosti Plejád. Kalendář končí 21.prosince 2012. V současnosti přicházejí na Zemi vyšší energie z jiných galaxií. Ty k nám sestupují skrze Plejády, které fungují jako měniče, aby lidé a zvířata uměli se sílou jim určenou naložit. Mnoho hvězdých dětí, těch, jejichž duše přišli na naši planetu z jiných galaxií či hvězd, strávili nějaký čas na Plejádách, aby se přizpůsobili zdejším vibracím a naučili se něco o Zemi dříve, než se narodili lidské matce. Po roce 2012 tyto děti s vysokou frekvencí narodí přímo na Zemi, jelikož jejich matky budou vyzařovat stejnou energii.
hvězdná plejáda


Přicházejí duše na Zemi skrz planety jiné než Plejády?
Skutečně ano. Na ostatních planetách, hvězdách a galaxiích jsou také sídla. Například, mnoho duší těch, co na zemi šíří světlo, se na Orionu dříve učili osvícení, dříve než přišli na Zem. Jiní se učí léčitelství na Siriu, někteří se učí o srdeční zaměřenosti na Andromedě či Venuši, zatímco někteří se vzdělávají na Marsu, jak chránit potřebné a neprivilegované, slabé jedince. Je dost i těch duší, které prošly několika vesmírnými místy, hvězdami a planetami, než se inkarnovaly na Zemi, aby zde převzaly důležité role.


Když astrologické seřazení, které má přijít roku 2012, způsobilo katastrofy již v minulosti, proč by to tentokrát mělo být jinak?
V minulosti bylo lidské vědomí tak nízké, že pokud by došlo ke vzrůstu vědomí, způsobilo by to války a přírodní katastrofy. V tehdejších érách to moc neovlivnilo vesmír. Nicméně věci se dnes mají jinak. Změna, která právě nastává v našem světe je střetnutí Mikrokosmu s Makrokosmem, vibrace celého universa stoupnou. Planeta Země a vše na ní se přesune ze TŘETÍ DIMENZE do PÁTÉ DIMENZE frekvence. To znamená, že posun který se má uskutečnit, se poprvé stal ve starém věku. Protože nízká frekvence na Zemi současně drží celé univerzo v pozadí, lidstvu se nabízí veliká nabídka pomoci. Vesmír závisí na vás!

21. 12. 2012
Andělé se sběhnou k Zemi, aby pomohli lidem nevídaným způsobem.
Jednorožci se vrátí na Zemi, aby pomohli lidem najít svou nevinost a lásku.
Pozornost je vázána na moudrost delfínů a velryb.
Narodí se děti s vyšší frekvencí a navrátí se staré duše v nových vtěleních.
Tím, že se zúčastníte, nejen, že pomáháte druhým a planetě, ale své vlastní osobní cestě, která bude obohacena.


Co se stane s těmi, kdo nejsou připraveni na posun do vyššího vědomí?
Pokud nejste připraveni, propásnete otevřené dveře a na konci tohoto života budete pokračovat cestu vaší duše na další planetě jen ve třetí dimenzi, která pořád obnáší bolest, odpoutání a nižží porozumění.


Co je 25-letá očista?
V srpnu 1987 došlo k astrologické konfiguraci. V tu dobu hodně lidí meditovalo, aby poslali modlitby Matce Zemi. Světla Modliteb je vzaly k nebi. Lidstvo poté začalo očistu, která má trvat 25 let. Cílem je očistit svět od zlých energií, vyrovnat Karmu.
Od té doby ze sebe Země shazuje veškeré toxiny, karmu vytvořenou lidstvem. A očisťuje se pomocí zemětřesení, erupcí sopek, hurikány, záplavami, tsnunami, požáry, nemocemi a katastrofami, ve kterých zahyne mnoho lidí, aby jejich duše vzaly zlou energii pryč z této planety, aby byla vyléčena a proměněna v duchovním světě.


Budu po zimním slunovratu 2012 stále zde?
To záleží na vašem vyšším rozhodnutí, které provede vaše duše. Zatímco mnozí se rozhodnou opustit realitu ve třetí dimenzi, většina zde stejně zůstane. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sophia-l sophia-l | Web | 8. června 2011 v 20:23 | Reagovat

MNo, koukám, že tebe by mohl zajímat blog mé známé: Abundancia.sblog.cz

2 sophia-l sophia-l | Web | 8. června 2011 v 20:23 | Reagovat

MNo, koukám, že tebe by mohl zajímat blog mé známé: Abundancia.sblog.cz

3 Omonka Omonka | Web | 10. června 2011 v 14:43 | Reagovat

DĚKUJU. už jsem tam hned slídila, moc dobrá stránka :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama