simonanemeczech.blog.cz

Týden č.3

12. května 2011 v 14:45 | Omonka |  Deník hubnutí I.

Uf! Milý deníčku, mám za sebou 3 týdny zdravé výživy a musím říct, že mi už pěkně hrabe. Sice nehladovím, jím všechno co potřebuji a mé tělo už shodilo 5kg, ale jak jsem ze začátku neměla chuť mlsat a nelákalo mě to, teď se to čím dál víc zhoršuje.. Začínám mít v noci sny o čokoládových dortech.
Tak jsem se rozhodla, že ten svůj přísný režim trošku zmírním, abych se jeden den nenasrala a nesežrala vše co mi přijde pod ruku. Zařadila jsem si tedy do jídelníčku sýr, který jsem původně zcela zatrhla. Pozor, jedná se však pouze o kvalitní tvrdý sýr, žádné tavené náhražky nebo veselou krávu, takové sračky mají v sobě bůhví co a jsou stejně na nic. Rozhodla jsem se tělu dát nějaký ten tuk ze sýra, aby si nemyslelo, že je týrám. Taky jsem na snídani místo odtučněného mléka v ovesné kaši použila bílý nízkotučný jogurt, abych pořád nemusela ráno vstávat a vařit kaši jak blb. Vždycky večer naložím vločky do jogurtu, ony přes noc hezky změknou a ráno už jen vstanu a snídani mám nachystanou :) Taky jsem si do toho dala trošku medu. Výsledek byl hned vidět, neshodila jsem tolik jako v předchozích dvou týdnech, ale i tak jsem viděla úbytek na váze.. Nechci to moc přehánět, abych nezhubla rapidně rychle a nevrátilo se mi to pak zpět. Proto si musím dávat pozor, abych to s tím omezováním jídla nepřeháněla.
V pátek jsem letěla do České Republiky a zdržela se jen do pondělí. Měla jsem totiž příjmací zkoušku na Masarykovu univerzitu. Bylo docela těžké udržet si jídelníček... Zobala jsem svačinu po cestě na letišti, před odletem jsem narychlo jedla zeleninový salát s šunkou a hned po přistání v Brně jsem se cpala okurkou, kterou mi nechtěli povolit vnést do letadla, ale nakonec jsem si ji uhájila. Možná měli strach, že bych s tou okurkou spáchala teroristický útok, napadla kapitána letadla a napálila s letadlem do mrakodrapu. Ano, to vše se salátovou okurkou.
Na mé příjmací zkoušce to bylo fakt dobrý. Ráno jsem se nasnídala moc brzy a v dobu, kdy nám rozdali testy a začali jsme psát, mi začalo šíleně kručet v břiše a nepřestalo to zase až do konce. Navíc vedle mě seděl kluk, ze kterého nejen že táhlo pivo a cigarety, jak kdyby kouřil sto denně, ale taky smrděl potem na míle daleko.. A to seděl vedle mě, vážení. Když se dozorce na zkoušce ptala, zda nás nic neobtěžuje, měla jsem sto chutí jí sdělit, že vedle tchoře sedět nechci.. Ale nakonec jsem to vydržela, oplatila mu to kručením v žaludku, dopsala test a utíkala se nadýchat VZDUCHU.
Teď už jsem zpátky v Londýně, zrovna jsem se vážila a zjistila jsem, že mám o kilo a půl víc než včera.. Je to možný? To mě fakt vždycky naštve.. Nevím jak bych mohla přes noc přibrat kilo a půl.. Úplná blbost. Ta váha musí být blbá a nebo jsem asi vypila moc vody zapoměla jít na záchod.
Nicméně, zde je můj jídelníček minulého týdne a k němu výsledky úbytku mé váhy (ze včerejšího vážení). Doufám, že to kilo a půl dnes odpoledne byl omyl, a že to odtamtud do zítřka zmizí..


TÝDEN č. 3 (2. - 8. květen)

PONDĚLÍ:
- Wheetabix (otruby) se skořicí a odtučněným mlékem, svačina mandarinka
- Tuňák s celerem, mango, ředkvička
- kuřecí prsa s celerem, mrkev, žampiony, fazolové lusky, zelenina
- 30minut běh a chůze

ÚTERÝ:
- ovesná kaše bez cukru se skořicí, svačina květák a ledový salát
- 100 g kuřecí plátky, rajče, avokádo, ředkev, mrkev
- treska s celerem, brokolice, žampiony, zelenina
- 1 hod běh/chůze, 20 dřepů, 20 kliků (nebo jakože kliků)

STŘEDA:
- ovesná kaše bez cukru s jahodami, svačina mandarinka
- plátek Rye Bread, listový salát, špenát, nízkotučný tvaroh cottage
- kuřecí prsa se zeleninou
- 1hod rychlá chůze

ČTVRTEK:
- ovesná kaše bez cukru s borůvkami, svačina jahodový mix
- Rye bread s krutím plátkem, špenát, zelenina, svačina hrozny
- kuřecí prsa se špenátem, rajče
- 30 min běh

PÁTEK: (let do ČR)
- ovesná kaše bez cukru s mandarinkou, svačina jablko
- zeleninový salát s kuřecími plátky, svačina okurek, cherry rajčátka
- pangasius s pórkem

SOBOTA:
- ovesná kaše bez cukru se skořicí, jablko, svačina velké rajče
- orestovaná ryba, zeleninový salát s nízkotučným jogurtem (moc dobrý maminčino)
- svačina zeleninový salát znova
- Rye bread s plátekem šunky a plátkem sýra, zelenina
- 30min běh

NEDĚLE:
- ovesné vločky s bílým jogurtem a skořicí bez cukru
- kuřecí prsa, špenát, houby, zelenina, avokádo
- svačina okurkový salát s citronem, ananas (moc)
- tuňák se zeleninou, plátek sýra, rye bread

Už vím, že možná to jedno a půl kila na víc má na svědomí ten blbej sýr, a ta kombinace s tuňákem a rye breadem. A taky ten nedostatek pohybu při mém pobytu v čr..
Sakra... doufám, že to zmizí do zítřka, dneska večer si jdu dát pořádně do těla..
Úbytek na váze za tento týden: 1,8 kg
Úbytek na váze celkově: 5.4 kg
a hřeb zlatého večera je domácí makovec, kterým mě mamka chtěla svést.. ale nepovedlo se jí to :) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama